Czy mobilny bar jest idealny na każde przyjęcie?

Prosecco Bar jest to bar mobilny do rozlewania prosecco, innych rodzajów win oraz piwa. Głównie dla fanów włoskich bąbelków, ale i nie tylko.

Prosecco – co to takiego i jak smakuje?

Jest to włoskie białe musujące wino, w którym zawartość alkoholu wynosi 12,5%. Zazwyczaj wytrawne lub półwytrawne. Prosecco z baru mobilnego, jest cały czas podawane idealnie schłodzone. Prosecco ma delikatny owocowy smak. Nie jest ono bardzo kwaskowate. Jest bardzo wszechstronnym alkoholem, przez co świetnie współgra z wieloma daniami. Można je pić zarówno przed jedzeniem, a także do dań głównych.

Czym jest koncepcja mobilnego baru z winem w kieliszkach?

Prosecco Van, swoją obecnością może uświetnić każdy rodzaj przyjęcia, a także nadać mu niepowtarzalny włoski klimat. Również stanowi wspaniały dodatek do barku koktajlowego, a jego nietuzinkowy wygląd przyciągnie uwagę każdego z gości. Bar mobilny uczyni wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym.
Jeżeli impreza ma odbyć się w plenerze np. garden party, włoski Van będzie idealnym dodatkiem, gdyż jest mobilny i niewielki, dzięki temu dopasuje się do każdej przestrzeni. Mobilny bar to idealny dodatek, ponieważ jest elegancki i oryginalny, a także w środku znajdują się beczki z pysznym winem.

Czy bar mobilny to ciekawy pomysł?

Jeżeli znudziło nas tradycyjne serwowanie napoi alkoholowych na imprezach, to warto pomyśleć o wynajęciu mobilnego baru. Wysoka obsługa zapewni, że to przyjęcie długo pozostanie w pamięci. Dodatkowo można zamówić deskę przysmaków włoski, które sprawią, że wszyscy poczują się jak we Włoszech.